Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

1) ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİYUMUSAKGİ VE GÜVENLİYUMUSAKGİ

 

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, ŞİMŞEK MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV  tarafından başka firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

ŞİMŞEK MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.

Üye olurken girilen tüm bilgilere sadece ALICI ulaşabilir ve ALICI değiştirebilir. ALICI üye giriş bilgilerini güvenli koruduğu takdirde başkalarının ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

2) KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİYUMUSAKGİ VE GÜVENLİYUMUSAKGİ

 

http://simsekoto.com.tr , alışveriş sitemizden alışveriş yapan değerli müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Satın alma sürecinde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer)protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme, fatura ve teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekârlığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

 

3) MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİNİN GİZLİLİYUMUSAKGİ VE GÜVENLİYUMUSAKGİ

 

Kredi kartı mail-order yöntemi ile ŞİMŞEK MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV'e göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre muhafaza edilecektir. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

 

4) E-POSTA GÜVENLİYUMUSAKGİ

 

Sitemiz Müşteri Hizmetlerine, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı bilgilerinizi veya şifrelerinizi yazmayınız.

E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

ŞİMŞEK MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, ŞİMŞEK MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV'in, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

ŞİMŞEK MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@simsekoto.com.tr 'ye başvurunuz.ŞİMŞEK MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV  bu yaklaşımında degişiklik yapabilir.

Bizi Takip Edin

X